Bütüncül Sağlığım'a Hoş Geldiniz..

Genel Prensiplerimiz

Bütüncül Sağlığım online (uzaktan) olarak “psikolog, diyetisyen ve fizyoterapi” hizmeti verir. Bu hizmetleri, bağımsız uzman meslek mensupları tarafından www.butunculsagligim.com internet sitesi kullanılarak sunar. Bütüncül Sağlığım, sunulan hizmetlere ve bireylerin herhangi sağlık tercihlerine müdahale etmez, hiçbir koşulda yönlendirici olmaz.

Bütüncül Sağlığım’da uzmanlar tarafından sunulan hizmet ve koşulları uzmanlar belirler ve değiştirebilir.

Kişisel veriler ve veri güvenliği konusu azami hassasiyetle yönetilir. Bunun için gerekli tüm hukuki ve teknolojik önlemler alınır.

Bütüncül Sağlığım, her faaliyetini hukuka uygun ve herkese eşit mesafede yerine getirecektir. Hukuki mevzuatları takip ederek uygunlukla hareket etmeyi taahhüt eder.

Tüm iletişim en yüksek standartlardaki protokoller ile sağlanır.

Verileriniz yurt içindeki güvenli sunucularda saklanmaktadır. Sunucuların ve bulundukları ortamın güvenlik testleri periyodik olarak hem Bütüncül Sağlığım tarafından hem de sitemizin en alt kısmında gücümüzü aldığımız “Webimgo” tarafından yapılmaktadır.

Görüntülü görüşme sırasındaki ses ve görüntü verileri uzman ve kullanıcı arasında iletilmekte olup herhangi bir sunucudan geçmemekte (Peer-To-Peer) ve kayıt altına alınmamaktadır.

Kullanıcı girişleri iki aşamalı doğrulama ile yapılır. Bu sayede kullanıcı hesabına SMS onayı olmadan 3.şahıslar giremez.

Üye olurken verilen kimlik bilgileri, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından sağlanan Kimlik Paylaşım Servisleri ile doğrulanır.

Uzmanlarımızın diploma bilgileri ve tarafımızca E-Devlet vasıtası ile tarafımızca doğrulanmaktadır.

Ödemeler, lisanslı ödeme kuruluşları aracılığı (iyzico) ile gerçekleştirilir. Bütüncül Sağlığım herhangi bir şekilde kredi kartı bilgilerinizi saklamamaktadır.

GÖRÜŞMELER

Tüm görüşmelerinizden 1 gün önce ve 15 dakika önce size hatırlatma göndereceğiz.

Görüşme sonrasında, kullanıcılar görüşmeye ait yorumları sisteme girebilir.

Kullanıcı yorumları sistemimiz tarafından kayıt altına alınır ve Bütüncül Sağlığım çalışanları ve uzmanlar tarafından görüntülenebilir, geliştirmelerimiz tamamlandığında yorumlarınız içerik politikamız uygunluğunda yayınlanabilir.

Hizmetlerimiz kapsamındaki görüşmeler her iki tarafın açık rızası olmaksızın görüntülü veya sesli olarak kayıt altına alınamaz, hizmet esnasında fotoğraf çekilemez. Görüşmeler kullanıcı ve uzman arasındadır ve kaydedilmemektedir.